Новини

Новини2019-12-03T21:30:38+02:00

Всеукраїнський тренінг агентів змін з вакцинації

Команда AHF Ukraine вперше приєдналася до всеукраїнського тренінгу Агентів змін з вакцинації, присвяченому Всеукраїнському тижню вакцинації, щоб розповісти про імунізацію ВІЛ-позитивних. людей Лариса Гетьман, медичний директор Фундації АнтиСНІД-США в Україні, та Ксенія Скринник, координатор з адвокації та маркетингу, підняли серед громадських активістів та фахівців тему профілактики інфекційних захворювань у людей з ВІЛ.

6.04.2019|

Семінари з психічного здоров’я ВІЛ-позитивних людей для інфекціоністів, психіатрів і неврологів

Лікарі-інфекціоністи, психіатри та неврологи з 12-ти регіонів України протягом двох днів навчаються розпізнавати тривожно-депресивні, когнітивні розлади, ураження нервової системи, залежності у ВІЛ-позитивних пацієнтів. Команда AHF Ukraine вже двічі організовувала семінари з психічного здоров’я, аби звернути увагу медичної спільноти на актуальність цієї проблеми серед людей з ВІЛ.

30.03.2019|

Міжнародний день презерватива 2019

Відомий український митець Володимир Бєлоконь спільно з Фундацією АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine) створили арт-інсталяцію з елементом доповненої реальності з нагоди Міжнародного дня презерватива. Арт-інсталяція «оживає», щоб мотивувати українців захищати своє інтимне здоров’я та правильно користувалися презервативами, які є завжди в моді як простий та надійний засіб захисту від ВІЛ.

13.02.2019|

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Міністерство охорони здоров’я разом Представництвом Фундації АнтиСНІД-США в Україні провели соціальну акцію зі швидкого тестування на ВІЛ і власним прикладом довели, що це легко, просто і необхідно.

1.12.2018|

У Львові відкрили перший пункт швидкого тестування на ВІЛ

Фундація АнтиСНІД-США в Україні відкрила перший у Львівському регіоні пункт швидкого тестування на ВІЛ. Львів’яни та гості міста тепер можуть конфіденційно та безкоштовно пройти швидкий тест на виявлення ВІЛ-інфекції у “AHF Checkpoint Lviv“, що працює на вул. Антоновича, 20.

23.11.2018|

Європейський тиждень тестування

За підтримки AHF Ukraine вже п’ятий рік поспіль в різних регіонах країни проводились численні інформаційно-просвітницькі заходи. Регіональні центри профілактики та боротьби зі СНІДом провели масштабну роботу з інформування медичної професійної спільноти стосовно переваг ранньої діагностики та раннього початку лікування з метою привернення уваги до тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника.

1.11.2018|

Понад 1 млн пацієнтів з ВІЛ у світі знаходяться під опікою AHF

Фундація АнтиСНІД-США (AHF) досягла позначки в 1 млн пацієнтів з ВІЛ під опікою. Відсутність допомоги, особливо у країнах зі слабо розвиненими системами охорони здоров’я, означала б смерть людей з ВІЛ від супутніх захворювань, пов’язаних зі СНІДом, таких як туберкульоз чи інших.

11.10.2018|

Міжнародний день презерватива 2018

«Спілкуйся за кавою, кохайся – з презервативом» – під таким гаслом в Україні провели соціальну кампанію до Міжнародного дня презерватива. Вона промотувала використання презервативів як невід’ємну частину інтимного життя сучасної людини і тренд, що є Always in Fashion (Завжди в Моді).

13.02.2018|