Відомий український митець Володимир Бєлоконь спільно з Фундацією АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine) створили арт-інсталяцію з елементом доповненої реальності з нагоди Міжнародного дня презерватива. Арт-інсталяція «оживає», щоб мотивувати українців захищати своє інтимне здоров’я та правильно користувалися презервативами, які є завжди в моді як простий та надійний засіб захисту від ВІЛ.

Арт-об’єкт звертає увагу перехожих своєю незвичною формою. Котушка, що є провідником електричного струму, передає енергію ліхтарю. Ліхтар в свою чергу освітлює презерватив як найпростіший засіб захисту кохання. Ліхтар символізує те, що попри все люди мають шукати сили та енергію оберігати своє кохання та інтимне життя.

Арт-інсталяція є частиною глобальної соціальної кампанії до Міжнародного дня презерватива, яку започаткувала AIDS Healthcare Foundation (AHF). Кампанія популяризує використання презервативів як невід’ємної частини інтимного життя сучасної людини.

У Міжнародний день презерватива в парку Шевченка кияни та гості міста могли  безкоштовно протестуватися на ВІЛ в мобільному пункті AHF Ukraine та отримати презервативи.

Фундація АнтиСНІД-США разом з авторами композиції «I Like It» Cardi B, Bad Bunny та J Balvin створили жартівливу адаптацію цього хіта до Міжнародного дня презерватива. Послухати трек «Wrap It Like That» можна за посиланням.