Лікарі-інфекціоністи, психіатри та неврологи з 12-ти регіонів України протягом двох днів навчаються розпізнавати тривожно-депресивні, когнітивні розлади, ураження нервової системи, залежності у ВІЛ-позитивних пацієнтів. Команда AHF Ukraine вже двічі організовувала семінари з психічного здоров’я, аби звернути увагу медичної спільноти на актуальність цієї проблеми серед людей з ВІЛ.

Одне із завдань семінару – навчити лікарів працювати в команді над діагностикою та лікуванням психічних розладів у ЛЖВ. Тому Фундація АнтиСНІД-США запрошує декількох спеціалістів з одного регіону, аби навчити їх взаємодіяти між собою у діагностиці та лікуванні проблем психічного здоров’я пацієнтів та бути клієнтоорієнтованими для досягнення найкращих результатів.

Професійна команда тренерів-практиків на чолі з Ярославою Лопатіною, директором Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, та медичним директором Ларисою Гетьман поділилася доказовими даними з професійною спільнотою, розглянула практичні кейси та обговорила клінічні випадки ураження центральної нервової системи в пацієнтів з ВІЛ.

На відкритті заходу присутні представники Центру громадського здоров’я МОЗ України, які підкреслюють, що критично важливо навчати лікарів працювати з проблемами психічного здоров’я пацієнтів.